    XG-13X018 3/4 inch
    Productomschrijving
    Armaflex XG-13X018 3/4 inch
    Isolatieslangen standaardlengte 2 meter, kleur zwart
    Type: materiaaldikte 13 mm*
    Koperen pijp uitwendige diameter:      3/4 inch
    Koperen pijp uitwendige diameter:18 mm
    Stalen pijp uitwendige diameter:3/8 inch
    Stalen pijp uitwendige diameter:17.2 mm
    Inhoud doos:118 m1
    Toepassingsbereik
    Maximum mediumtemperatuur:+ 110ºC (platte vlakken en isolatietape + 85 ºC
    Minimum mediumtemperatuur:- 50 ºC
    Waterdampdiffusieweerstandsgetal
    Platen (6-25 mm) en slangen (6 - 19 mm):µ ≥ 10000
    Platen (32-40 mm) en slangen (25 - 40 mm):µ ≥ 7000
    Warmtegeleidingscoëfficiënt λ
    Platen (6-25 mm) en slangen (6 - 19 mm):                   ≤ 0,036 W(mK)
    Platen (32-40 mm) en slangen (25 - 40 mm):≤ 0,038 W(mK)
    * Lengte tolerantie: circa 1,5 %
    Klik hier om naar de Armaflex overzichtspagina te gaan
    Productspecificaties
    Artikelnummer
    Reviews
    0 / 5Based on 0 reviews
    Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..
    Schrijf je eigen review
    Recent bekeken
    Armaflex XG-13X018 3/4 inch
    ArmaflexXG-13X018 3/4 inch
    Op voorraad
    Aquatechnik Safety-pol haaks puntstuk 16 mm - 1/2" Sf